Oktatóink - Hungária autósiskola

Tartalomhoz ugrás

Oktatóink

Fontos! > Oktatóink
 Cégünk 1988-ban alakult, több változás után most teljesen átszerveztük. Új tagokkal bővült akik ugyancsak rutinos, tapasztalt oktatók. A Gyöngyös Móricz Zsigmond út 3. szám alól a Gyöngyös Puskin út 1. szám alá költözött, ahol korszerű, kulturált környezetben különböző OKTATÁSI KEDVEZMÉNYEKKEL várja a jövendő autósokat.
Műszaki hátér:

Iskolánk kulturált környezetben nagyon jól felszerelt tantermekkel rendelkezik, mely megkönnyíti a szükséges tananyag elsajátítását. Az óra anyagát projektorral és a legkorszerűbb oktató programokkal, helyi fotókkal tesszük könnyebben elsajátíthatóbbá. A gyakorlati oktatáshoz használt gépjárművek újszerű állapotukból adódóan kellemes élménnyé teszik a járművezetés tudományának elsajátítását.
Privacy Policy

Kövess minket: